"Solidność fachowość dotrzymanie terminowości naprawy to główne cechy tego warsztatu. Polecam. Halina Spólnicka ",
Halina
"Na prawdę polecam
miałem problem z zawieszeniem i hamulcami wiec postanowiłem pojechać no nich :)
pierwsze co zauważyłem to miła obsługa przed wjazdem do garażu pracownik założył pokrowiec na siedzenie i kierownice następnie sprawdzono auto postawiono diagnoze oraz wycene i zgodziłem się na naprawę, po kilku godzinach zadzwonił telefon że...",
Janusz38, audi a4
"Usługa wykonana profesjonalnie od samego faktu umówienia i uszczegółowienia wizyty, poprzez kontakt i wymiane informacji w czasie realizacji, po odbiór pojazdu. Bardzo dobra obsługa, kontakt i ceny.
Zakres prac: wymiana tarcz i klocków hamulcowych oraz tloczka (tyl), spaw osłony termicznej oraz diagnostyka komp. silnika (kody błędów).
Polecam.",
Turysta z pomorza, Opel Zafira B
"Bardzo dobrej jakości maszyny do kół. Sprawna obsługa i doświadczenie serwisu.",
MARCO, AUDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Czy wymieniając amortyzatory trzeba od razu wymieniać sprężyny?
Mam aktualnie doczynienia z Passatem b5 po lifcie w wersji variant. w samochodzie wymieniam tylne zawieszenie . Klient przyjechał wziałem dowód zamówiliśmy sprężyny amortyzatory z kompletem mocowań poduszek i wgl po prostu komplet. po podniesieniu ukazały mi się dwie sprężyny jedna w drugiej...
Witam. Chciałbym zamontować dodatkowe sprężyny wzmacniające Westfalia. Toyota Avensis T27 sedan. Jest w ogóle taka możliwość? Na jedną zakładamy ściągacz a co z drugą wchodząca w środek?
Witam, pytanie bardziej o dobór części. Czy jeśli na fabryczny amortyzator założyłbym sprężynę obniżającą, zmieniło by to w znacznym stopniu własności jezdne ? I czy wgl takie sprężyny dzialają( w sensie wizualnym )