"Serdecznie polecam serwis. Pełna kultura właścicieli jak i mechaników. Zawsze rzetelna informacja, porada, miła atmosfera i naprawa samochodu na najwyższym poziomie. Korzystam z usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Choć muszę dojeżdżać autem z Krakowa uważam, że warto bo to najlepszy serwis z jakim miałem doczynienia. Wykonuję u nich...",
Piotr Makuch, Skoda Octavia combi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
oddałem do warsztatu dacia sandero 1,5 dci z udokumentowanym przebiegiem 130.000 km, zakupiłem nowy kompletny rozrząd firmy SKF oraz kompletny osprzęt , po wymianie i wstępnym rozruchu wszystko było ok, mechanik wziął auto na jazdę próbną , po kilku km docisnął i wtedy coś poszło nie tak ,...
3,5 tyś km temu wymieniany był rozrząd, po rozgrzaniu silnika słychać piszczenie z okolic rozrządu, przy zimnym silniku jest w porządku. Pasek wielorowkowy był zdejmowany aby go wykluczyć i dalej piszczy.