"Bardzo dobry mechanik. Konkretny, słowny, kulturalny a przede wszystkim fachowiec. ",
Witek, BMW i 320
"Dziękuję za szybką i rzetelną naprawę Mercedesa. Czuć różnicę :) Profesjonalne podejście do klienta - POLECAM.",
Maria, Mercedes