"Bardzo polecam :)) wszystko zawsze na czas zrobione, dokładnie. Fachowa obsługa- Panowie wiedzą jak naprawiać autka :D POLECAM !!!!",
LEWY, Audi A4 B6
"Witam, autko przyjechalo od innych mechanikow ktorzy naprawde namieszali w pneumatyce, chlopacy szybko i solidnie doszli do ładu co jest nie tak oraz naprawili. Wieeeelki PLUS . Pozdrawiam",
Wojtek, JAGUAR XJR