"Rzetelnie, fachowo i szybko. Tak krótko mogę określić AutoWit. Kompleksowo zajmuje się moim samochodem i naprawa jest na najwyższym poziomie. Mogę polecić z czystym sumieniem",
Tasior, Citroen Xsara II Kombi
"Poprostu MAGIK. Tułałem się po pół Polski z moją BMW już w nią wątpiłem nawet, ale Pan Kuba postawił na nogi i aż miło. Bardzo serdecznie dziękuję i gorąco polecam warto tam jechać bo co najważniejsze robota zrobiona! Miejsce fajne obsługa świetna jak dla mnie Super! Jeszcze raz dziękuję i napewno będę wracał. Pozdro",
Janek, e90