"Bardzo dobra i solidna firma, jakość obsługi bardzo dobra, miła, sympatyczna.Panowie znają się na rzeczy, Polecam i życzę powodzenia",
Mateusz, OPEL ASTRA II
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...