"Warsztat godny polecenia. korzystam z ich usług od początku ich istnienia i nigdy się nie zawiodłem. doświadczeni i uczciwi fachowcy, którzy znają się na tym co robią. ponadto nie mają zbyt wygórowanych cen zarówno za naprawy jak i części. Polecam!!!",
janusz, opel
"Profesjonalna i szybko wykonana usługa.
Bardzo dobre doradztwo i pozostawienie decyzji klientowi...po przedstawieniu oferty
Świetny warsztat.Polecam.
",
K.S., Nissan - Micra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...