"Jestem zachwycony obsluga oraz profesjonalizmem i bardzo wysoka kultura podejscia do klienta. Koszty przegladu sa nizsze niz we Wroclawiu o jakies 40-50 procent, na miejscu rzetelne wytlumaczenie sprawy przegladu lub naprawy zadnego naciagania,w dodatku myjnia po serwisie, pyszna kawa-oraz mili i usmiechnieci ludzie w salonie. Dziekuje...",
Malgorzata, 508
"Swietna obsluga szybko sprawnie i w dobrej cenie. Polecam.",
Adam, Passat b5 fl
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...
Pogoda w naszym kraju bywa zmienna, przez co często dochodzi do wypadków i kolizji na drodze. Czasem jednak twoje auto może ulec uszkodzeniu, mimo że nigdzie nim nie jechałeś. Jeśli nie garażujesz...