"Uważam, że dużym atutem dla wielu jest czas, a w tym przypadku naprawdę szybka naprawa za każdym razem gdy oddałam samochód do naprawy, nie wspomnę o usłudze, ponieważ to jest najważniejsze by było dobrze naprawione i tak też się stało. Obsługa miła, wyrozumiała. Co do ceny, wszystko zależy od tego kogo na co stać, dla jednych 100zł może być...",
E.M, Fiat Punto
"Serwisuje tu kilka aut.Nigdy nie było problemów
z usunięciem usterek,umówieniem sie na serwis itp
Fachowa i miła obsługa,zawsze mozna liczyc na pomoc.",
Grocki, skoda octavia
"Serwis spisał sue znakomicie. Zaplanowana naprawa była wykonana szybko a po dodatkowej diagnostyce innych usterek podjęliśmy decyzję o naprawach. Wszystkie naprawy wykonane rzetelnie i fachowo. Polecam.",
Pawel, Mazda 3bk 1.6 109 km 2007
"Kilku mechaników już poznałam w Świeciu,no i w końcu trafiłam na solidnego i uczciwego,który naprawia auta bez ściemy :) z czystym sercem polecam;)",
;-)
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...