"Miła, uprzejma i fachowa obsługa. Auto wjechało zgodnie z harmonogramem. Pan wymienil u mnie olej, filtry pospawal tlumik oraz zrobil ogolny przeglad samochodu. Nie czekałem długo na naprawe pan Wojtek nie naciaga na niepotrzebne naprawy jak konkurencja. Bardzo polecam! Naprawdę świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie.",
TOMEK, rover 75 2.0 CDT
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...