"Masz problem z samochodem i inny mechanik nie może się z nim uporać i straciłeś mnóstwo pieniędzy i dalej nic? Zadzwoń lub pojedź pod wskazany adres i umów się na dokładny termin. Boczek robi wszytko i zna się na tym bardzo dobrze, a przede wszystkim nie zrobi Cię na szaro. Osobiście serwisuje u niego auto raz w miesiącu i jestem bardzo...",
Ustronie IV, Audi A4
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...