"Dzień Dobry jako że wystawiam opinie własnemu Ojcu i przez niektórych może zostać uznana za nie rzetelną , szczerze na chwilę obecną to nie mój problem co sobie ktoś inny pomyśli :)) Jako iż zostałem posiadaczem nowego auta F10 a mój Tata na co dzień takich aut nie naprawia z prostego powodu ,ponieważ właściciele takich aut zostawiają...",
Ozaru , BMW seria 5 F10
"Mam BMW e46 której nikt nie mógł zrobic znajomy mi polecił warsztat na ul.Łąkowej w Bolesławcu.Odrazu się tam wybrałem.Po 3 dniach odebrałem autko z warsztatu.Ten warsztat ma odemnie duży plus za szybko wykonaną robotę z którą inne warsztaty męczyły się długimi dniami",
Marcin
"W firmie Bertman kupiłem samochód. Jestem mile zaskoczony z kontaktu z przedstawicielem. Szybko i bezproblemowo sprowadzili wybrany przeze mnie model auta w wybranym kolorze,dokumentacja została szybko załatwiona na miejscu, bez zbędnych formalności. Auto jeździ bez zarzutów, a ja w każdej chwili mogę liczyć na rzetelne doradztwo i dodatkowe...",
JKopiec
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...