"Byłem kilka razy. Jeśli samochód zmusi to będę ponownie. Szef sympatyczny i rzeczowy, Nie wygania z hali, można patrzeć - choć bezpośrednio do podnośnika nie puszcza - i bardzo słusznie",
ajax
"Fachowe podejście do klienta - szczególnie do marudnej i upartej baby. Nie przecenia swoich możliwości, otwarcie mówi co jest w stanie zrobić, a czego sie nie podejmie. Gorąco polecam.",
Beata, Ford Galaxy
"Świetny fachowiec, od lat serwisuję tu samochód, nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze dobrze zdiagnozują problem, nie naciągają,koszty naprawy są rozsądne. Dobry kontakt i fachowa obsługa. Polecam!
",
Szczerba, OPEL ASTRA G
"Z obawami,ze za reklamowanymi niskimi cenami coś się musi kryć zleciłem parę napraw. Okazało się, że wszystko było ok... sprawnie i fachowo i ceny zgodne z tym co na stronie firmy a w dodatku dowiedziałem się sporo co jeszcze w moim oplu mnie czeka. Na pewno dalej będę skorzystał z usług tego warsztatu. ",
Kazik, opel astra III
"naprawa tylnego zawieszenia szybko i sprawnie polecam",
jacek, mercedes w 210
"Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Norauto ! Szybka naprawa, odbiór autka w ten sam dzień ! Miła atmosfera, rzetelni sprzedawcy. Cena za naprawę była nie wygórowana! Ogólnie Jestem Bardzo Zadowolony - POLECAM !!! ",
BbAspol, Volkswagen
"Pełny i szybki profesjonalizm. Laweta w 20 minut po dwóch godzinach diagnoza awarii,a w następnym dniu odbiór auta. U innych mechaników miałem przywieść auto za trzy dni do roboty. Zdecydowanie polecam.",
bolo, KIA Shuma II
"kontretne i rzeczowe podejście do klienta i naprawy",
Ostrowski
"Na wstępie chciałbym napisać, że naprawa została wykonana bardzo szybko! Wszystkie części zostały wymienione zgodnie z umową. Cena warta usługi, bo wszystko działa bez zarzutu! Co najważniejsze, Car Service nie naciąga klienta na dodatkowe koszta. Długo szukałem dobrego mechanika samochodowego i chyba go znalazłem, jeśli ktoś szuka...",
greeg, Ford focus 1.6
"Umówiłam się onlinę na usługę w tym serwisie bo jest taka opcja , co prawda wjechałam 15 min po czasie uzgodnionym ale wrażenie na mnie zrobili pozytywne .",
Kasia, Volvo XC 60
"Naprawa szybka, kontakt z warsztatem bardzo dobry, mia i przyjemna obsluga. Polecam
",
Arek, Ford mondeo mk3 combi 2001 2.0 tddi
"Holowanie auta do Myszkowa bardzo szybko przyjechał pracownik pomocy drogowej. Bardzo sprawnie załatwiony transport do mojego miasta. WIELKI + dzięki i polecam z czystym sumieniem!",
Marian Walczyk, Golf Plus
"Miła obsługa. Duże zaangażowanie w celu usunięcia usterki.
Polecam innym zainteresowanym.",
Żurawiecki, mercedes w211
"Pierwsza wizyta w warsztacie. Wszystko w porządku, szybko sprawnie. ",
lespio, Renault Megane III 1.4 TCe 130KM, 2009 rok
"Zderzak byl spawany dziurawy ,popekany. Koszt takiej naprawy wynosi 500zl z malowaniem . Chciales tanim kosztem ,koles co naprawia zderzaki twierdzil ze jest poklejony poksylina .Plastyk byl wyciety wew zderzaka do spawania uszkodzen. Przy demontazu zderzaka nalezy ostrorznie dzialac z powodu kitu szpachlowego na zderzaku.auto odebrales bylo ok...",
Robert, R.G.
"polecam, obsługa fachowa, nie ma fuszerki",
mmzelek
"Trafiłem do AutoGP przypadkiem, żaden z wcześniejszych warsztatów nie potrafił poradzić sobie z usterka w moim samochodzie ,płaciłem krocie za wymieniane podzespoły w silniku i nic nie pomagało. A tu miła niespodzianka diagnoza komputerowa na poczekaniu i ustalony termin wymiany czujnika temperatury na kolejny dzień :) Zapłaciłem 80zł i od tej...",
Andrzej, Volvo s40
Warsztat znajduję sie w okolicy giełdy samochodowej przy głównej drodze ,czynny pon-pt 8:00-17:00 w soboty 8:00-13:00
"Bardzo mila , szybka i fachowa obsługa a przy tym ... nie drogo :).Jeśli chcecie oddać swój mobilek w dobre ręce to gorąco polecam.",
andiruuu
"korzystam z usług tego warsztatu już parę lat i naprawdę mogę go polecić każdemu. jestem zadowolony z ich usług. solidnie i rzetelnie podchodzą do tematu. wcześniej miałem peugeota 406 teraz c 4 picasso i nie zdarzyło mi się abym musiał po naprawie wracać na jakieś poprawki bo coś było źle zrobione co w innych warsztatach się zdarzało. polecam,...",
danek, citroen c4 grand picasso
"Wymiana opon przebiegła szybko i sprawnie. Polecam serdecznie. ",
Paweł, Volkswagen Golf 2019