"Solidnie zawsze czysto widać ze mechanik solidny i nie drogi!!
",
Andrzej
"Wreszcie warsztat trafiony w 10:) ludzie godni zaufania. Od razu zabrali sie do pracy, szybko, sprawnie i co wazne tanio. Auto nigdy tak nie chodzilo. Chłopaki maja mega pojecie co jest w temacie. Polecam z czystym sumieniem:)",
D4mi4n, Ford mondeo mk3