"Jak dla mnie same pozytywy. Auto zostawione rano - po 16 gotowe do odbioru. Przed założeniem gazu samochód został sprawdzony, w razie jakichkolwiek problemów warsztat się kontaktuje. Z mechanikami można po ludzku porozmawiać, wszystko wytłumaczone od a do z. Szczerze polecam, problemów z instalacją nie mam - oby tak dalej.",
Zyx, Audi A3
"Za oferowaną przez nich cenę spodziewałem się zupełnie czegoś innego bo auto miało być na sprzedaż. Jedank plany uległy zmianie że renówka została u nas i cieszymy się nią już ponad dwa lata a gaz dalej bez zarzutu.
Myślą że potrzeba nam więcej takich zakładów jak ten, miła obsługa(nawet po gwarancji), dobrze wykonana robota, cena zdecydowanie...",
Piotr z Poraja, Renault Laguna
"Polecam. Wszystko wytlumaczy i naprawi. Bylem raz i jestem zadowolony. ",
Jan