"Serwisuje w tym warsztacie wszystkie samochody (3) Jestem bardzo zadowolony i jak najbardziej go polecam. Robocizna w uczciwej cenie. Zawsze znajdzie jakieś alternatywne rozwiązanie. Zamawiane części przez warsztat (Kamila) są błyskawicznie dostarczane uprzedzając oczywiście klienta o cenie. Bardzo uczciwy mechanik ! Jeszcze raz polecam !",
MichalSz, Volkswagen Polo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Kilka lat temu miałem problem z 2.0 tdci Galaxy 2008 rok. Znalazłem środek do czyszczenia wtrysków dodawany do paliwa oryginalny forda. Czy ktoś może zna numer części?? Jest to litrowy metalowy pojemnik o kolorze niebieskim ze znaczkiem forda.
Każdy, kto posiada instalację LPG w swoim aucie wie, że butla jest homologowana na dziesięć lat. Po tym okresie trzeba ją ponownie zalegalizować lub wymienić. Które rozwiązanie jest bardziej...
Ceny paliw od zawsze spędzają kierowcom sen z powiek. Wielu posiadaczy aut stosuje różne metody, aby jak najmniej tracić na eksploatacji. Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest instalacja...