"Z usług pana Dominika korzystaliśmy juz wielokrotnie, za każdym razem bezbłędna diagnoza i szybka a zarazem niewygórowana cenowo naprawa, My polecamy każdemu kto szuka w Łowiczu rzetelnego i znającego sie na swojej pracy elektryka samochodowego",
Darek, cors b, peugot 406, vectra b, land rover freelande
Auto-Strefa Mechanika Pojazdowa
ul. Skierniewicka 27, Mysłaków , 99-416 Nieborów , Mysłaków , Łowicz
"Ogólnie ekstra. Szybko, fachowo, solidnie. Nic dodać, nic ująć.",
ryfus, Daewoo Lanos 1,6 SX, Skoda Felicia 1,3 MPI
"Jak najbardziej polecam. Ekspresowa naprawa - wymiana czujnika położenia wału korbowego. Zamówiłam część, po godzinie ją mieli, po kolejnej - była wymieniona. Polecam!!!",
edn, Opel Astra
"Do tego warsztatu trafilem przypadkowo. W dwóch innych warsztatach nie potrafili stwierdzic dlaczego samochód raz na kilka dni po prostu gasł i nie chcial odpalic. Dopiero tutaj znaleziono usterkę którą okazał się przetarty kabel na wiązce do sterownika silnika. Bardzo polecam konkretny warsztat nie jak większość wymieniaczy do tej pory",
Sławek, Mercedes C220
"Jakość usług jest na wysokim poziomie. Jestem zadowolony z
współpracy z
wwarsztatem",
Tomek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dlaczego żarówki ledowe cały czas migają światłem pulsacyjnym nawet kiedy są wyłączone ?
Peugeot 107 2012 .Światła dzienne. Kupiłem go z światłami dziennymi tak podłączonymi że włączają się automatycznie światła mijania po odpaleniu silnika. Chcę się tego pozbyć i założyć LED drl ale nie wiem gdzie szukać dotychczasowego podłączenia .Nie ma żadnego modułu który by można rozłączyć...
Witam. Mam problem z światłami stopu w Ford Focus MK2 2006 1.6 B. Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Żarówki nowe ( w żarówkach świeci tylko dłuższy zarnik w obu przypadkach: światła dzienne, hamulec), czujnik przy pedale...
witam mam pytanie Mazda cx5 jedno swiatlo ledowe jazdy dziennej swieci bardzo slabo ledwo go mozna zauwarzyc i jeszcze w dodatku troche mruga auto jest juz po gwarancji i nie wiem na jaki wydatek mam sie przygotowac? Wdzieczny bym byl za jakies porady Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje