"Bardzo szybka, profesjonalna i miła obsługa. Bieżący kontakt i informacja na temat stanu samochodu oraz dokonywanych napraw - na spokojnie mechanik wytłumaczył mi na czym polegają wszystkie usterki, widać, że zna się na swoim fachu. Minął ponad miesiąc od naprawy a moje Audi działa bez problemu. Zdecydowanie polecam. ",
Anna, Audi A3
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam w samochodzie reduktor stefanelli geo 110n na Internecie znalazłem tylko ten sam reduktor ale bez n, czy on się nada i co w ogole te n oznacza?
Każdy, kto posiada instalację LPG w swoim aucie wie, że butla jest homologowana na dziesięć lat. Po tym okresie trzeba ją ponownie zalegalizować lub wymienić. Które rozwiązanie jest bardziej...
Ceny paliw od zawsze spędzają kierowcom sen z powiek. Wielu posiadaczy aut stosuje różne metody, aby jak najmniej tracić na eksploatacji. Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest instalacja...