"Zakładałem gaz w swoim samochodziew Firmie Gaz-Elek i jestem zadowolony z montażu. Nie odczuwa się żadnej różnicy czy silnik pracuje na benzynie ,czy na gazie. Właściciel warsztatu posiada b.dużą wiedzę w temacie instalacji gazowych , zawsze wyjaśniał mi wszelkie moje wątpliwości i zapytania na temat istalacji do mojego samochodu.Polecam...",
Zadowolony klient, Skoda Octavia 1,6 MPI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam w samochodzie reduktor stefanelli geo 110n na Internecie znalazłem tylko ten sam reduktor ale bez n, czy on się nada i co w ogole te n oznacza?
Każdy, kto posiada instalację LPG w swoim aucie wie, że butla jest homologowana na dziesięć lat. Po tym okresie trzeba ją ponownie zalegalizować lub wymienić. Które rozwiązanie jest bardziej...
Ceny paliw od zawsze spędzają kierowcom sen z powiek. Wielu posiadaczy aut stosuje różne metody, aby jak najmniej tracić na eksploatacji. Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest instalacja...