"Gorąco polecam! Naprawa wykonana sprawnie, rzetelnie i w przyzwoitej cenie. Samochód jak nowy. ",
Karolina, Peugeot
"Pan Piotr to wspaniała osoba. Zna się na rzeczy, podchodzi do sprawy profesjonalnie. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych:) Do wszystkiego podchodzi ze 100% starannością, jest dokładny i precyzyjny. Posiada bogatą wiedzę na temat wszelkich napraw, tych dużych jak i drobnych. Jest niezastąpiony w swoim fachu. Serdecznie polecam jego warsztat i...",
Wierna klientka
"Dobrze wiemy jak mechanicy traktują kobiety gdy ta przyjdzie do warsztatu i mówi że coś klekocze. Na szczęście tutaj się nie spotkałam z krztwymi spojrzeniami czy śmiechem. Obsługa bardzo miła, profesjonalna, wszystko zostało mi wytłumaczenie w przejrzysty sposób.
Co do naprawy samochodu czas oczekiwania fenomenalny w porównaniu do...",
Kar0lcia