"Gorąco polecam! Naprawa wykonana sprawnie, rzetelnie i w przyzwoitej cenie. Samochód jak nowy. ",
Karolina, Peugeot
"
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! To pierwszy warsztat samochodowy, który w 100% spełnił moje oczekiwania. Naprawa wykonana rzetelnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, co do czasu oczekiwania, zakresu pracy i ceny. Po diagnozie usterek, zostałem poinformowany przez Pana Piotra co jest konieczne do wymiany na teraz, a co należało...",
Marcin, Vollkswagen Passat
"Serwisuję auto od lat i jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa, rozsądne ceny. Polecam.",
Rafał, Opel Astra G