"Pisanie opinii pozytywnych nie jest w naturze Polaków, ale ten warsztat mnie zaskoczył, więc muszę przełamać swoją naturę i stereotyp . Zaskoczenie od samego wejścia- niesamowicie kulturalny i elokwentny szef wybiegający wiedzą dużo szerzej po za pola czystej "mechaniki". Wyższe, politechniczne wykształcenie rzuca się już po chwili. Drugie...",
Marek P, Audi a6 C7
"Pan Mechanik uratował nam święta, w drodze z Poznania do innego miasta zaczęło nam dymić spod maski. Na szczęście Pan nas od razu przyjął i w godzine naprawił co trzeba. Super polecam. Oby więcej takich mechaników.",
Sylwia&Marcin