"Pisanie opinii pozytywnych nie jest w naturze Polaków, ale ten warsztat mnie zaskoczył, więc muszę przełamać swoją naturę i stereotyp . Zaskoczenie od samego wejścia- niesamowicie kulturalny i elokwentny szef wybiegający wiedzą dużo szerzej po za pola czystej "mechaniki". Wyższe, politechniczne wykształcenie rzuca się już po chwili. Drugie...",
Marek P, Audi a6 C7
"Polecam mechanika. Naprawa bardzo szybka, koszt umiarkowany, usługa wykonana bez zarzutu.",
KRadzinska, Honda Accord