"Gorąco polecam w 100% profesjonalny i fachowy warsztat.
W Oplu po wymianie oleju pojawił się problem z kontrolką która zapalała się jak obroty spadały poniżej 1,5 tys w innym warsztacie chcieli podłączać pod komputer,sprawdzać ciśnienie oleju a tu od razu do rzeczy ! Mechanicy sami sprawdzili co jest przyczyną i już po 5 min było wiadomo,że...",
Paweł, Opel Zafira 2003
"Pozdrawiam wszystkich mechaników. Jak dla mnie wszytko wzorowo zrobione. Profesjonalne podejście do klienta. ",
Mercedes