"Bardzo uczynni Mechanicy ... i przystojni :-) jak dla mnie to 5+ ",
Agula26
"witam
gorąco polecam usługi tego warsztatu :-)
nigdy żadnego problemu nie miałem, zawsze auto punktualnie do odbioru, ceny nie są wygórowane a jakość pracy solidna :-)
gorąco polecam ;-)",
Piotrek, Seat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mój problem polega na tym że na wolnych obrotach przy zimnych silniku karoseria mojego samochodu się trzęsie, po rozgrzaniu problem w zasadzie znika. Zgłosiłem to na serwisie Hyundaia i dostałem odpowiedz ze ten typ tak ma. Nadmienię ze samochód jest jeszcze na gwarancji, poinformowano...