"Bardzo uczynni Mechanicy ... i przystojni :-) jak dla mnie to 5+ ",
Agula26
"Warsztat godny polecenia, szybko, w dobrej cenie, fachowa obsługa....nie ma się do czego przyczepić-polecam!!!",
Zainteresowany!!!, Peugeot