"jestem zadowolony z wymiany opon. Pełny profesjonalizm
polecam ten warsztat",
jarosław , honda
"Uczciwie i rzetelnie wykonują usługi motoryzacyjne.
Warto korzystać. POLECAM",
Jan G., Fiat Scudo