"Świetna firma.Zakładali mi instalację gazową. Doświadczenie i profesjonalizm. Ceny nie należą do najniższych, ale uważam że w samochód warto zainwestować, żeby potem się nie przejmować w trasie. Do poprzedniego samochodu montowano mi gaz w innej firmie w Dzierżoniowie i widać ogromną różnicę, ponieważ wtedy co chwilę wracałem z nowymi...",
Irek G, Opel Astra H
"Bardzo szybka i fachowa obsługa. Pan mechanik uratował mnie holując moje auto, które uległo awarii w szczerym polu późnym wieczorem w dniu wolnym od pracy. Po zgłoszeniu awarii był na miejscu w około 30 min, mimo, że trzeba było do mnie dojechać kilkanaście kilometrów. Sama usługa naprawy pojazdu (zerwane koło pasowe wału korbowego) odbyła się...",
Michał, Renault Grand Espace IV 2.0 T benzyna
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy przy wymianie paska pompy wysokiego ciśnienia trzeba znaczyć położenie kół zębatych?
witam czy w silnikach 2,0 diesel 150 km ford wystepuje problem łuszczącej sie pompy c,r po 2011 roku?
Samochód Hyndai Matrix ciężko odpala.Pompa paliwa wymieniona,wtryski sprawdzone i sa ok. Jeśli wyciągne zawór sterujący(wysokiego ciśnienia) i włożę go z powrotem to normalnie odpali ale tylko jeden raz. Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o pomoc.
problem silnik gaśnie po przejechaniu ok. 5m i później jest problem z jego ponownym odpaleniem. Dopiero po około 30 minutach silnik pali jest ok ale sytuacja się powtarza. Czy to awaria pompy....?
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...