Warto wybrać autoryzowany serwis Skoda Centrum TMT. Nasi pracownicy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producenta, by poznawać nowoczesne technologie stosowane w najnowszych modelach aut. Dzięki szkoleniom posiadają...
"Konkretny ,znający się na rzeczy a przedewszystkim i to chyba najważniejsze uczciwy gość w dzisiejszych czasach to bardzo poszukiwany towar :-))",
marek/piława
"Jestem mega zadowolona z warsztatu. Zostawiłam tam Audi A3 z wlączającymi się ciągle awaryjnymi swiatlami i nie działająca szyba od strony pasazera. Szybko naprawione koszty nie duże. Kontakt też super zawsze ktoś odbierze bo do niektórych mechaników nie można się dodzwonić. Polecam. ",
Asia, Audi A3
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Serdecznie zapraszamy.
"PO RAZ KOLEJNY ODWIEDZILEM WARSZTAT SAMOCHODOWY BARWACZ GROUP I PO RAZ KOLEJNY JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUG PANA MARKA I PANA ARTURA . PRACA DOTYCZYLA WYMIANY OLEJU WYMIANY FILTRA DO OLEJU WYMIANY ODMY ORAZ NAPRAWY PRZYSLOWIOWEGO HEBLA KTORY ODCINA DOPLYW PRADU DO AKUMULATORA . PRACE OCENIAM W KATEGORI OD ZERA DO DZIESIECIU - W SKALI...",
MAESTRO J.R.,, 2010 FIAT DUCATO
"Polecam ten warsztat. W krótkim czasie i solidnie naprawili skrzynię biegów (m32) w moim samochodzie. Teraz napęd pracuje prawidłowo oraz cicho a biegi wchodzą idealnie i bez zgrzytania. Pozdrawiam.",
ja jestem zadowolony, Alfa Romeo 159
"Uczciwa i godna polecenia firma. Nie jedno auto tam serwisowałem i nigdy nie było problemu. Wszystkie osoby, którym poleciałem ten warsztat również podzielają tą opinie.",
marek0783
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...