"Jestem zadowolony z usług. Naprawa WYKONANA i to W TERMINIE. Facet wie co robi, a nie medytuje „co to może być / jaka jest przyczyna”. W drodze powrotnej wypróbowałem samochód na autostradzie – SUPER! Moc jest znowu ze mną :) Pewnie Was odwiedzę przy okazji zlotu BMW",
FRANK-K, BMW