"Przez 2 lata jeździłem do mechaników z łożyskami w Renault Clio. Co pół roku musiałem wymieniać łożyska bo buczały, że hej. Po wizycie w Auto Gleńsk mechanik zdiagnozował problem zamontowali nowe łożyska i już od prawie półtora roku nic mi nie buczy w samochodzie. Jestem zadowolony z usługi.",
Janusz M, Renaul Clio
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente