"Jak zawsze wszystko OK. Świetny kontakt i pełen profesjonalizm. Polecam!",
Mateusz, Focus
"Korzystam z usług tego warsztatu od kilku lat. Cenię to miejsce za pełen profesjonalizm, miłą i szybką obsługę, a do tego konkurencyjne ceny. Zdarzyło się, że panowie zostali po godzinach, bo mój samochód odmówił posłuszeństwa, a potrzebowałam na rano sprawny pojazd. W awaryjnych sytuacjach nigdy nie odmówiono mi tam pomocy. Szczerze polecam to...",
AnesAnes
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente