"Bardzo dobry mechanik. Szygka diagnoza i trafna. Jeździłem z autem do wielu mechaników i straciłem troche pienieniędzy. A tu okazuje się, że to tylko przerwa na wtyku, zaśniedziałe styki. Zapłaciłem śmieszną cenę za naprawę. Tak jak długo będzie ten mechanik w tym warsztacie tak długo będę tylko tu przyjeżdzał. Grzeczna i rzeczowa rozmowa,...",
KierowcaAutaUsa, Chrysler Voyager