"Bardzo profesjonalny warsztat. Miła obsługa, szybka naprawa. Cena adekwatna do wykonanej usługi, mechanika na wysokim poziomie, warsztat blacharsko-lakierniczy bardzo fachowy - samochód odebrany jak nowy z salonu, do tego możliwość wykonania badania technicznego!
Zasłużony pozytyw! Będę wracać!",
Rafał, Octavia III
"POLECAM PANA JACKA I KRZYSZTOFA PEŁANA PROFESKA W GRUPIE VAG/KOLORY KABLI MAJA W GŁOWIE WSPÓŁPRACA OD WIELU LAT NA WYSOKIM POZIOMIE /NIGDY JESZCE NIE PODDALI SIE Z ŻADNYM TEMATEM I MAJA BARDZO DOBRĄ CZEKOLADE Z AUTOMATU.",
HERMES, AUDI A6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.