"Przez lata serwisuje tu auto (juz drugie auto).
Zawsze szybko, profesjonalnie i za rozsądne pieniądze.
Bardzo pomocni mechanicy, zawsze doradza, wytłumaczą.
Gorąco polecam!",
BoBa, Renault Captur
"POLECAM PANA JACKA I KRZYSZTOFA PEŁANA PROFESKA W GRUPIE VAG/KOLORY KABLI MAJA W GŁOWIE WSPÓŁPRACA OD WIELU LAT NA WYSOKIM POZIOMIE /NIGDY JESZCE NIE PODDALI SIE Z ŻADNYM TEMATEM I MAJA BARDZO DOBRĄ CZEKOLADE Z AUTOMATU.",
HERMES, AUDI A6