"Dzien dobry chcialam podziekowac serwisowi w baninie za opieke nad moja toyota podtszymuje opinie innych klientow zadowolonych poniewaz panowie sa sumienni i sa dobrymi fachowcami odbierajac auto z tego warsztatu jestem pewna ze zostalo dobrze naprawione
ale oczywiscie znajda sie zwolennicy i przeciwnicy ja jestem zwolenniczka polecam i...",
monika tomala , toyota yaris
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.