"Chciała bym podziękować za naprawę mojego auta renault clio auto naprawione solidnie bez zastrzeżeń i na czas .serwis jest bardzo przyjazny pan który mnie obsługiwał bardzo jasno i wyraźnie mi wszystko obiasnil a więc jeżeli raz dziękuję i polecam oraz podtrzymuje inne opinie naprawdę warto.",
aga, renault
Zima to najbardziej obciążająca samochód pora roku. Wtedy najcześciej występują usterki związane z elektryką i uruchamianiem samochodu, a wpływ na to mają niekorzystne warunki atmosferyczne....