"Wszystkie usterki z mojej listy zostały usunięte bez najmniejszego problemu - a mieli co naprawiać w samochodzie, który ma prawie 20 lat i 300 tyś. kilometrów. Najbardziej zaskoczył mnie fakt bardzo korzystnej ceny za usługę oraz części. Szkoda tylko że w Legnicy nie ma tak uczciwego warsztatu...",
T-M, VW Golf
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...