"zarzucić nic nie można profesjonalne podejście brak naciągania jak cos wyjdzie więcej to informują telefonicznie
naprawy drobne od ręki grubsza robota po umówieniu na szybki termin
kolejne auto które u nich serwisuje i kolejne też będę tam serwisował
",
Paweł, Audi
"Jestem bardzo zadowolony,fachowa obsluga,pelny profesjonalizm,szczerze polecam:)",
marcin, mazda 626 1997r
"Miła i profesjonalna obsługa, fachowa pomoc, ale i ceny przystępne ",
wujciu, opel crossland
"Profesjonalna obsługa, duża fachowość. ",
Sebastian
Zapraszam serdecznie na usługi mechaniki pojazdowej
Mechnaika pojazdowa, wulkanizacja, klimatyzacja
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...