"Wszystkie usterki z mojej listy zostały usunięte bez najmniejszego problemu - a mieli co naprawiać w samochodzie, który ma prawie 20 lat i 300 tyś. kilometrów. Najbardziej zaskoczył mnie fakt bardzo korzystnej ceny za usługę oraz części. Szkoda tylko że w Legnicy nie ma tak uczciwego warsztatu...",
T-M, VW Golf
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...