"zna się na niemieckich jak nikt inny",
user
"Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie! Serdecznie polecam!",
Szymon, Ford Ka 2 generacja 2008 - 2019 Hatchback 1.2 skrz
"Polecam. Profesjonalne podejście. Szybko i sprawnie
",
DarPol, Opel Insignia 1,5 2018
"Szybka, trafna diagnoza usterki, szybka fachowa naprawa, przystępna cena i miła, sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.",
Volverin, Subaru Forester
"Serwisuje tu auto swoje i zony od 3 lat i nigdy sie nie zawiodlem. Rzetelnie podchodza do tematu, informuja co nalezy wymienic na juz, a z czym jeszcze mozna poczekac. Ceny czesci bardzo przystepne i dobrej jakosci. Zawsze na zadane pytanie dostaje wyczerpujaca odpowiedz. Polecam.",
Maciek, Mazda 6
"Polecam wszystkim ten warsztat! Właściciel przed rozpoczęciem naprawy uczciwie informuje o kosztach, jeśli coś wychodzi nagle podczas naprawy również od razu daje znać. Poza tym ratują w awaryjnych sytuacjach, przed urlopem nagle auto nawalilo, mogłem liczyć na bardzo szybką naprawę, od razu zajęli się tematem i spokojnie mogłem wyruszyć na...",
Marcin L, Opel
"Polecam
Profesjonalne podejście do samochodu.
Nie naciąganie klienta na niepotrzebne naprawy.
",
Szymek, Renault Espace
"Polecam !
Sprawnie,szybko i kasy nie zdzieraja ! :)",
Zibi, Opel Astra H
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Obie zgłoszone usterki zostały sprawdzone. Dostałam informacje o możliwości i koszcie naprawy oraz czy problem będzie całkowicie rozwiązany - tzn. jakie naprawy mogą być jeszcze konieczne w niedalekiej przyszłości. Naprawa wykonana i obecnie auto w pełni sprawne. Kontakt z serwisem bardzo dobry.
Polecam.",
Oliwia, Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 2014
"Super warsztat pierwszy raz tu trafiłam, ale jestem mega zadowolona, profesjonalne podejscie do klienta, szybka naprawa i dodatkowa naprawa zedrzaka w gratisie. Odrazu rzuca się w oczy czystość i porządek 5S, Tablice na których zapisywane są kolejne prace - rewelacyja!
Podejscie do klienta pierwsza klasa, i oczywiście najważniejsze - samochód...",
Cecylia, Mercedes B
"Serdecznie polecam! Wymiana klocków hamulcowych odbyła się bardzo sprawnie i szybko. Nie było żadnych problemów. Firma podeszła z naprawdę wielkim zaangażowaniem do mojej sprawy, ogólnie jestem bardzo zadowolona z usługi i z chęcią tutaj jeszcze wrócę ",
Anna, Subaru
"Mechanicy , bardzo uprzejmi, znajacy sie na rzeczy. Sa bardzo zajeci ale zawsze znajda rozwiazanie dla mojego problemu.",
gosia, Subaru