"Witam
Polecam ten zakład korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony
Profesjonalna obsługa klienta . POLECAM ",
ROMAN
"Szybko, fachowo i konkretnie. To mi się podoba! Cena nie zwala z nóg, a nawet gdyby było trochę drożej, to i tak bym się skusił, bo warto!
Polecam! ",
Tkacz, audi a4
"Serwis wart polecenia. Fachowa robota. Bardzo duży plus za jakość obsługi klienta, pracownicy mili i uprzejmi. ",
Miłosz
"Dobrze wykonana praca, szybko i solidnie. Polecam ten warsztat nie zdzierają z człowieka :-)",
kass93, Seat Leon
"szybko, tanio i solidnie , miła obsługa, dobry kontakt :) gorąco polecam polecam :)",
Andrzej, Audi A8
"Miła szybka i fachowa obsługa serdecznie polecam. ",
Sławek, Ford
"Polecam. Usterka szybko i fachowo usunięta. Panowie znają się na rzeczy.",
Dorota
MKM Serwis powstał z pasji do aut i ich naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie, naprawie oraz obsłudze aut, które jest poparte branżowymi szkoleniami i wieloletnią praktyką w zawodzie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i...
"Moje Subaru WRX STI 2015 rok było chipowane w tej firmie wynik całkiem zadowalający około 330 km i blisko 480 NM a przede wszystkim dostępne bardzo nisko i łagodne wykresy. Można liczyć na podpowiedzi ze strony tunera do którego momentu mapa jest bezpieczna, co ewentualnie należy zmodyfikować w aucie żeby było więcej i mocniej...",
łukasz, Subaru wrx sti 2015 rok
"W każdej kategorii najwyższe noty. Warsztat Pana Marcina znalazłem w netcie, kierując się pozytywnymi opiniami. Miałem problem z przepustnicą w focusie 1.6 tdci, a właściwie taka była diagnoza innego warsztatu. Obdzowniłem sklepy. Brak takiego towaru. Ponoć w tym modelu to się nie psuje. Chwila namysłu - trzeba to potwierdzić. Piątek...",
Adam, Ford focus 1.6 tdci 90KM
"Bardzo dobra obsługa i profesjonalne usługi. Robilem chiptuning i usuniecie DPF",
Marcin, Audi A4
Auto Serwis PI&T to warsztat samochodowy zlokalizowany przy ulicy Poleskiej 48 we Wrocławiu. Warsztat oferuje szeroki zakres usług, w tym wymianę oleju, naprawę zawieszenia, hamulców, silnika, skrzyni biegów, układu kierowniczego, elektryki,...
"Szybka i miła obsługa. Fachowa robota. Jestem bardzo zadowolony. Szok, że takie wgniecenia da się usunąć i nie ma po nich śladu. W innej firmie zaśpiewali sobie 3 razy tyle za szpachel. Polecam.",
Patryk, Hyundai i30
"Profesjonalna, miła ekipa, Widać , że pasjonaci motoryzacji, pieniądze schodzą na plan dalszy. Nie znam lepszego zakładu od różnych aut luksusowych.",
Janki, Bentley Continental GT
"Nie polecam!!! Zostalem oszukany. Gosc twierdzil iz wszystko powymienial, a polowa rzeczy zostala stara. Naciagnal mnie na kase! Syf!",
Espic
"W końcu mamy kolejny kawalek świata w mieście,tym razem jest to warsztat Auto na kawę.Sympatycznie,światowo,klimatycznie,elegancko polecam ",
Piter, Chrysler 300c
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Szybko, sprawnie, w dobrej cenie, miła obsługa, dobry kontakt z właścicielem ",
Ann, Honda Civic
"Dopiero w tym serwisie oceniono co stuka.
Okazało się, że jednak szklanki, a nie panewka, tak jak diagnozowały inne serwisy.
Gdyby nie Franpol, to wydałbym o wiele więcej na panewkę, niż na głupie szklanki.
Dziękuję za trafną diagnozę i naprawę.",
lucas
Czynne od poniedziałku do soboty poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 sobota 9:00 - 14:00
"Sprawna i profesjonalna usługa ",
A_C, Volvo v40 1.8 benzyna
"Mialem kilka problemów z moim A4B5 1.8T. Pan Damian bardzo ogarnięty w tych tematach. Żadnego wróżenia z fusów, tylko diagnostyka a potem działanie. Nie jak u innych, ze "Panie silnik do kapitalki". Nie wiem jak wyglada to w innych autach(ale podejrzewam ze tez dobrze, bo innych marek tez tam sporo stoi), ale VAGi możecie śmiało odstawiać....",
Slack, Audi A4 B5 1.8t
"Bardzo polecam ten warsztat, pan Przemek kompleksowo podchodzi do naprawy samochodu, jest w stałym kontakcie z klientem podczas naprawy, upewniając się czy może wykonać dodatkowe zabiegi. Nie naciąga na koszty. Mechanik na medal",
Dominika, Fiat Punto