"Diagnostyka komputerowa przeprowadzona z dużą dokładnością, obsługa warsztatu służyła pomocą i była uprzejma. Wyjechałem usatysfakcjonowany usługą warsztatu. Polecam",
Ihor, Ford Mondeo MK3
"Bardzo dobry fachowiec. Można spokojnie powierzyć mu swój samochód. Naprawił szybko, solidnie i tanio w porównaniu z innymi jest to osoba, która zna się na tym co robi. Polecam!!!! ",
Justyna
"Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Gdy poprosilismy o pomoc przy awarii auta w trasie, Panowie, choć sami nie mogli nam pomoc z braku czasu, w ciagu kilku mimut zalatwili nam wizyte w innym warsztacie. Sami nie zarobili ale chetnie sie nami zajeli. Dzieki temu dojechalismy bezpiecznie do celu.",
P.i M., BMW 320d
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...