"Świetny warsztat. Obsługa na najwyższym poziomie przy zachowaniu rynkowych, normalnych cen. Zlecenie zrealizowane ekspresowo. Gorąco polecam!",
Mateusz, BMW X5
"Naprawa przeprowadzona od A do Z - niczym nie musiałem się martwić - to się nazywa naprawa bezgotówkowa i bez zmartwieniowa!",
Jerzy, BMW X5
"Tanio, szybko oraz bez kolejki, wystarczy umówić się wcześniej na dogodny termin a reszta przebiega już na prawdę sprawnie i przyjemnie. Dodatkowy plus za płatność kartą.",
Mariuszek, HONDA
"Fachowa i rzetelna obsługa. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Usługa wykonana profesjonalnie. Polecam ten warsztat!",
Arina
AutoChata zlokalizowana w dzielnicy Dębiec to warsztat, gdzie Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług: od kompleksowej diagnostyki komputerowej, przez naprawy mechaniczne, serwis układu hamulcowego,...
"Serwis samochodów w którym zawsze można liczyć na fachową pomoc przy naprawie wszelakich usterek. Trans-Kop Best Drive to doskonałe miejsce w którym jest możliwość zrobienia przeglądu stanu technicznego auta a także wymienić wyeksploatowane podzespoły. Ceny niskie, a jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Polecam.",
Gabriela, Skoda Fabia
"Sprawna wymiana opon. Miła obsługa. Duża poczekalnia. Polecam",
Aba, Skoda Rapid 1.2 benzyna 2015
"Witam polecam bardzo warsztat Pana Tomasza , wszystko dokładnie wyjaśnione ,szybko naprawione bardzo dobry kontakt z klientem same plusy",
Monika , Skoda Fabia
"Profesjonalna obsługa.Usterka której nie potrafili usunąć w poprzednich warsztatach /elektroniczna/została zdiagnozowana i usunięta w 24godziny.Zdecydowanie polecam, chociaż mogłoby być trochę taniej.",
Pawloczyn, Citroën C5
"Jak jechałam, już wiedziałam co mam w aucie do naprawy.
Na innych serwisach namówili naprawę na pare tys. i tydzień naprawy, a nawet więcej.
Natomiast tutaj po obejrzeniu powiedzieli tylko to co było i nic więcej. Zrobili auto i na następny dzień wieczorem już odebrałam.
Super szybko i nie drogo.
Oczywiście polecam!
",
Tigrrra, Citroen C4
"Serwisowałam mój samochód w tym serwisie od momentu kiedy kupiłam go w salonie. Wszystko zawsze było na czas, w fajnej cenie, zero problemów. Postanowiłam kupić jakieś nowsze auto, w Autimie jak na ostatnim przeglądzie się o tym dowiedzieli to nawet znaleźli kupca na moją wypieszczoną Corsę. Dla mnie duży plus, gdyż nie musiałam nawet dodawać...",
Kobieta, Corsa i będzie Mondeo
"wymieniałam opony,bardzo fachowa obsługa wzorowe podejście do klienta.punktualność .polecam",
ms-gonia, Skoda octavia
Serwis samochodów osobowych oraz sportowych Serwis samochodów osobowych wszystkich marek m.in (AUDI, VW, SKODA, VOLVO, FORD, BMW) Serwis oraz modyfikacje samochodów sportowych Naszą główną specjalizacją są naprawy...
"Najlepszy warsztat w Poznaniu! Obsługa miła, kompetentna, zawsze stara się pomóc i ważne jest dla nich pełne zadowolenie klienta. Czas oczekiwania na auto można spędzić w poczekalni przy filiżance naprawdę dobrej kawy. Po wizycie w tym warsztacie nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogokolwiek innego.
",
Justyna , Skoda
Nasz warsztat samochodowy to miejsce, gdzie dbamy o pełną mechanikę pojazdową, a naszą specjalizacją jest kompleksowa regeneracja skrzyń biegów manualnych i automatycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i doświadczenie, aby zapewnić...
"Szybko i sprawnie, opony były na miejscu, założone, wyczyszczone. Po wymianie samochód jedzie prosto, nie ściąga. Fachowe doradztwo przy doborze opon do samochodu. Brigestone Potenza S001 spisują się znakomicie. Do tego dolewka płynu do spryskiwaczy gratis.",
Filonnet, Skoda Octavia
"Zakład o dużym potencjale wiedzy,fachowe podejście do problemu występującej usterki.
Usterkę w moim dasterze z którą borykałem się od miesięcy , nawet serwis nie mógł sobie z nią poradzić, usunięto mi w tym zakładzie. Fachowcy z długoletnim doświadczeniem w motoryzacji , osobiście polecam.",
romkrol, Dacia Duster
"Super podejście do klienta.Pelen profesjonalizm w naprawie.
Naprawa wykonana przed umówionym czasem.",
Maciej, VOLVO XC60
"Wszystko sprawnie i dobrze. Na koniec szczegółowo wyjaśnione. W przypadku zmiany kosztów (większa ilość proszku do klimatyzacji) dzwonili i informowali i pytali przed wykonaniem pracy.",
Radek, Skoda Fabia NJ 2014 - 2018 Combi kombi 1.2 TSI skr
"Szybko , poprawnie. Diagnoza trafna. Cena usługi wysoka, ale do przyjęcia. Polecam ",
Kamil Konieczny, Fiat ducato
Nasza wykwalifikowana załoga, w skład której wchodzą doświadczeni mechanicy oraz zaangażowani doradcy serwisowi, dba o najwyższą jakość obsługi i pełne zadowolenie klientów. Zapraszamy do M4K Garage Poznań – tu Twój samochód jest w...
"Diagnostyka i ocena fachowa. Pan mechanik wyjaśnił przy samochodzie, gdzie,co i jaki charakter niesprawności klimatyzacji. Przedstawił warianty postępowania i zrealizował moją decyzję. Wizyta w tym serwisie była przyjemnością. Koszt zrozumiały. ",
ABC, Skoda Fabia 1.2 benzyna 2006
"Dobry mechanik!Serwis klimatyzacji zrobiony dobrze,za przystępną cenę.Kontakt zadowalający.Mogę polecić.",
tej, Skoda Fabia
"Miałem awarię przekładni kierownicy i w innym serwisie zregenerowali mi przekładnię i wymienili. Do pana Artura pojechałem tylko na geometrię. Okazało się, że mi źle założyli drążki przednie po wymianie przekładni i ogólnie poprzedni zakład zrypał sprawę.
Pan Artur zadzwonił tam, ostro zrugał ich, a mi doprowadził auto do perfekcyjnego stanu i...",
Łukasz, Skoda Octavia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?