"Wszystko poszło świetnie, szybko, wysokiej jakości i schludnie. Doskonała obsługa.",
Roman, Ford C-Max 2005
"Wszystko bardzo profesjonalnie. Cena w porządku. Bez uwag. Polecam warsztat.",
Ostas, Ford Mondeo 2016 mk5
"Punktualność, miła obsługa, czas i koszt również ok.
Minus: nadal nie otrzymałem poprawnej FV. Muszę się o nią prosić i kontakt na ten moment urwany.
Finalne - nie polecam.
",
Filip, Hyundai I30 2021
Nasz serwis samochodowy zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne dla właścicieli aut osobowych. Nasza oferta obejmuje szeroko pojętą mechanikę, elektromechanikę oraz specjalistyczne usługi, takie jak precyzyjna geometria zawieszenia i pełen...
"Warsztat Pana Marka to godne polecenia miejsce, gdzie szybko, sprawnie, uczciwie a przede wszystkim SOLIDNIE zajmą się Twoim autem. Serwisuje u niego auta od wielu lat, nigdy się nie zawiodłem, moi znajomi stali się jego klientami z polecenia i też nie żałują wyboru.Mają wiele lat doświadczenia w naprawach samochodów, szczególnie dostawczych i...",
jaro
"Szybko i sprawnie, wymieniałem olej wraz ze wszystkimi filtrami. ",
PRZ, Ford Puma st line 1.0 ecoboost 155 KM benzyna 202
"Jak tylko trafiłam do tego warsztatu nie wyobrażam sobie gdzieś indziej jechać. Spora wiedza i nigdy nie odniosłam wrażenie że chce mnie naciągnąć na dodatkowe koszty. Naprawa zawsze wykonana w terminie",
Klient
"Serwis auta. Serwis olejowy, wymiana filtrów. Wymiana płynu hamulcowego i chłodniczego. Ozonowanie klimatyzacji. Wszystko dobrze wykonane....jednak jeden mały minus. Serwis nie posiada sprzętu do pełnego serwisu klimatyzacji napełnionej nowym czynnikiem. Ale poza tym wszystko ok:) Polecam.",
Dariusz, Ford Turneo Courier 1,0 ecoboost rocznik 2017
"Mój Mustang 3.7 przeszedł tutaj kompleksowy serwis i jestem bardzo zadowolony. Warsztat ogarnął nie tylko standardowy olej i filtry (Motul/Ravenon), ale też bardziej wymagające rzeczy jak dynamiczna wymiana oleju w skrzyni oraz serwis mechanizmu różnicowego. Duży plus za mycie komory silnika – auto wygląda pod maską jak nowe. Pełna...",
Maciej , Ford Mustang
"Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, mechanicy którzy uczyli się w szkole i mieli do tego zapał i chęci co widać po prowadzonych naprawach. ",
Shrek, Ford Galaxy 2,0 tyci 2006
Naprawa samochodów osobowych, naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych. Zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów wszystkich producentów. Oferujemy szybkie naprawy i konkurencyjne ceny. Prowadzimy serwis klimatyzacji. U nas...
"Szybko i profesjonalnie, zgodnie z omówionym tematem. ",
Jacek, Ford Fusion 1 generacja [Facelifting] 2005 - 2012
Firma EVOLUTION 4X4 zajmuje się mechanikąsamochodowa , elektryką , naprawami blacharskimi , konserwacją podwozi ,montażem zabezpieczeń -auto alarmów , serwisem i naprawą klimatyzacji Aut osobowych , dostawczych i terenowych . Firma znajduje...
Stacja kontroli pojazdów, naprawy samochodów , serwis klimatyzacji
Naprawa zgodnie z zaleceniami producenta (gwarancja 12-24 miesiące):iagnostyka, serwis i naprawa:- Silnik- Zawieszenie- Układ hamulcowy- Elektryka / elektronika samochodowa- Układy klimatyzacji i ogrzewania- Wymiana sprzęgła i skrzyni biegów-...
"Bardzo pozytywne wrażenie. Miła, fachowa, obsługa. Polecam ",
Ania
Kompleksowe usługi z zakresu naprawy samochodów osobowych i ciężarowych. Od wymiany części eksploatacyjnych, przez serwis pogwarancyjny, aż po długoterminowe naprawy. Możliwość dojazdy do klienta! Co więcej? Jako firma z branży HVAC od...
"Jak zwykle zgodnie z wcześniejszą umową wszystko przebiegło sprawnie , panowie mechanicy przy okazji okresowej wymiany oleju i filtrów dokonali przeglądu samochodu zgodnie z zaleceniami producenta co zostało wyszczególnione w planie obsługi który otrzymałem po usłudze. Wymienili również opony, Od prawie trzydziestu lat jeżdżę zawodowo po...",
Wiesław Skrzypczak, Ford Focus Kombi 1,6 d
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam