"Sprawna obsługa,wszystko wyjaśnione przez mechanika naprawa wykonana terminowo stały kontakt z warsztatem. Godny polecenia. ",
Marcin , Opel Corsa
"Naprawa przeprowadzona od A do Z - niczym nie musiałem się martwić - to się nazywa naprawa bezgotówkowa i bez zmartwieniowa!",
Jerzy, BMW X5
"Pracownicy warsztatu cierpliwi, solidni, wyrozumiali i bardzo pomocni. ",
Tomasz, Opel Vectra
"Fachowa i rzetelna obsługa. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Usługa wykonana profesjonalnie. Polecam ten warsztat!",
Arina
"Wszystko jak należy, dbają o klienta. Polecam i pozdrawiam ",
Dawid, Opel Insignia 2.0 cdti 2011
"Byłem na wymianie łożysk kół przednich. Panowie zabrali samochód a w przypadku jakiś wątpliwości czy sugestii dzwonili z pytaniami. Wymieniłem przy okazji tarcze hamulcowe plus klocki. Pan z obsługi informował mnie o kosztach i proponowanych częściach.
Podczas demontarzu informował mnie, o ryzyku uszkodzenia czujnika przez zapieczone piasty...",
Krystian, Opel Corsa E 2014 - 2019 Hatchback 5-drzwiowy 1.4
Euromaster SCARS, to warsztat samochodowy, który cechuje fachowa naprawa samochodów, wysoka jakość obsługi klienta i szeroki wachlarz usług.Mechanik, to u nas osoba nie tylko od napraw, ale także taka, która doradzi Ci co zrobić w trudnym...
"Z usług serwisu korzystałam kilkukrotnie. Krótkie i dotrzymane terminy oraz błyskawiczna naprawa. Świetny kontakt z mechanikiem i jasno ustalony zakres oraz cena naprawy. Fachowo, rzetelnie oraz w miłej atmosferze. Bardzo polecam.",
Klientka, Opel Corsa
"Pozytywnie i prawidłowo. Naprawa układu elektryki przebiegła sprawnie i szybko.
Konkretna i dokladna diagnoza.
Szybka eliminacja usterki w pojeździe.
Na koniec sprawne wydanie pojazdu.",
Tomek, Opel
"Jak jechałam, już wiedziałam co mam w aucie do naprawy.
Na innych serwisach namówili naprawę na pare tys. i tydzień naprawy, a nawet więcej.
Natomiast tutaj po obejrzeniu powiedzieli tylko to co było i nic więcej. Zrobili auto i na następny dzień wieczorem już odebrałam.
Super szybko i nie drogo.
Oczywiście polecam!
",
Tigrrra, Citroen C4
"Ostatnio naprawiałem Opla Corsa D z silnikiem 1,0 benzyna. POszło gładko, problem został rozwiązany i to za nie wygórowane pieniądze, Polecam serdecznie",
P7AXPL, Opel Corsa
"Długo szukałem dobrego mechanika ale ten jest najlepszy jeżeli chodzi o automatyczne skrzynie biegów nikt nie chciał się podjąc, a ten pan to naprawił.Polecam",
Piotr, Opel Omega
Serwis samochodów osobowych oraz sportowych Serwis samochodów osobowych wszystkich marek m.in (AUDI, VW, SKODA, VOLVO, FORD, BMW) Serwis oraz modyfikacje samochodów sportowych Naszą główną specjalizacją są naprawy...
"Bardzo sympatyczna obsługa, a do tego ogromna wiedza techniczna. Stały kontakt na każdym etapie naprawy i zainteresowanie problemem. Indywidualne podejście i konkretne, trafne diagnozy. Cechuje ich terminowość oraz słowność co do wstępnie przedstawionych wycen.",
Bartek, Opel Astra
Nasz warsztat samochodowy to miejsce, gdzie dbamy o pełną mechanikę pojazdową, a naszą specjalizacją jest kompleksowa regeneracja skrzyń biegów manualnych i automatycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i doświadczenie, aby zapewnić...
"szybko i fachowo + dobra cena.Zjawiłem się z polecenia. Panowie części zamówili na 2 dni przez wizytą, przyjechałem i tego samego dnia miałem zrobiony rozrząd. Samochód nie stał tak jak wcześniej po kilka dni. gadżet też się znalazł. polecam. Szefowa - Pani Justyna to bardzo ładna i miła babka :) ",
szulass74, Opel Asta 1.7
"Zakład o dużym potencjale wiedzy,fachowe podejście do problemu występującej usterki.
Usterkę w moim dasterze z którą borykałem się od miesięcy , nawet serwis nie mógł sobie z nią poradzić, usunięto mi w tym zakładzie. Fachowcy z długoletnim doświadczeniem w motoryzacji , osobiście polecam.",
romkrol, Dacia Duster
"Super podejście do klienta.Pelen profesjonalizm w naprawie.
Naprawa wykonana przed umówionym czasem.",
Maciej, VOLVO XC60
"warsztat robi wrażenie, czysto, schludnie. podejście do klienta również bez zastrzeżeń. nie było problemów, że samochód jest obniżony i geometria kół ustawiona idealnie. z czystym sumieniem polecam!",
Artur, Opel
"Szybko , poprawnie. Diagnoza trafna. Cena usługi wysoka, ale do przyjęcia. Polecam ",
Kamil Konieczny, Fiat ducato
Nasza wykwalifikowana załoga, w skład której wchodzą doświadczeni mechanicy oraz zaangażowani doradcy serwisowi, dba o najwyższą jakość obsługi i pełne zadowolenie klientów. Zapraszamy do M4K Garage Poznań – tu Twój samochód jest w...
"SZYBKO FACHOWO I PROFESJONALNIE POLECAM WSZYTKIM DO TEGO BARDZO MIŁY KONTAKT ",
JUNAK-82, RENAULT
"Obsługa i naprawa najwyższy poziom. Dymienie z wydechu Opel Insignia 1,6 turbo. 246000 km przebiegu .( Inne warsztaty nie zdołały prawidłowo zdiagnozować i nie naprawiły ). Okazało się, że był ukruszony tłok między pierścieniami. Decyzja naprawy: wymiana pierścieni i tłoków poszerzona o sprawdzenie i zrobienie głowicy. Po złożeniu praca silnika...",
J.Sadowski, Opel Insignia 1,6 turbo
"Wymiana oleju, serwis klimatyzacji i układu wydechowego. Szybki czas diagnozy usterek i ich usunięcie. Bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług, polecam!",
Rafał, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.