"W trakcie jazdy usłyszałam stukanie w kole. Będąc przejazdem obok Auto-Fachu postanowiłam dowiedzieć się co to jest. Usterka była niewielka i została natychmiast zrobiona. Dodam, że panowie poprawili naprawę wykonaną w innym serwisie.
Miłą niespodzianką okazała się cena, ponieważ nic nie zapłaciłam ",
Monika, Kia Picanto
"Naprawa przeprowadzona od A do Z - niczym nie musiałem się martwić - to się nazywa naprawa bezgotówkowa i bez zmartwieniowa!",
Jerzy, BMW X5
"Prawdziwi fachowcy. Robią tylko to co trzeba. Nie naciągają nie [wymoderowano] ..Można powiedzieć że powoli gatunek wymierający. Polecam każdemu kto szuka solidnego mechanika.",
Rafał, Citroen
"Fachowa i rzetelna obsługa. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Usługa wykonana profesjonalnie. Polecam ten warsztat!",
Arina
AutoChata zlokalizowana w dzielnicy Dębiec to warsztat, gdzie Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług: od kompleksowej diagnostyki komputerowej, przez naprawy mechaniczne, serwis układu hamulcowego,...
"Usługa, jak zawsze, wykonana b. dobrze. Warto tu przyjechać (czekając na naprawę - można to robić przy kawie czy herbacie).",
Leszek, Kia Venga U5YEH813ALF107699
Euromaster SCARS, to warsztat samochodowy, który cechuje fachowa naprawa samochodów, wysoka jakość obsługi klienta i szeroki wachlarz usług.Mechanik, to u nas osoba nie tylko od napraw, ale także taka, która doradzi Ci co zrobić w trudnym...
"Bardzo dobry warsztat. Miałem problemy z układem chłodzenia i klimatyzacji. Usługę wykonano bardzo rzetelnie (chyba nie miałem tak wydajnej klimatyzacji, jak po wizycie w tym serwisie). Świetny kontakt z klientem, co w cale nie jest oczywiste, a jest bardzo ważne. Polecam z pełnym przekonaniem. Szczególnie jeśli problem jest złożony. Dadzą radę.",
Maciej, Kia Carens
"Wymiana klocków i tarcz szybko i profesjonalnie i 1000 zł taniej niż w ASO",
PrzeK, Kia Optima
"Jak jechałam, już wiedziałam co mam w aucie do naprawy.
Na innych serwisach namówili naprawę na pare tys. i tydzień naprawy, a nawet więcej.
Natomiast tutaj po obejrzeniu powiedzieli tylko to co było i nic więcej. Zrobili auto i na następny dzień wieczorem już odebrałam.
Super szybko i nie drogo.
Oczywiście polecam!
",
Tigrrra, Citroen C4
"Miło, nawet bardzo. Szybko i sprawnie została postawiona diagnoza. Wybór części bardzo duży, porada które najlepsze niezastąpiona. Z samochodem wszystko OK! Może dla wielu to mało ważne, ale w momencie kiedy z naprawą było w porządku skupiłam się na szczegółach. Zaproponowano mi do wyboru kilka rodzajów kaw i chyba z kilkanaście herbat ;o. ...",
Marta, fiat punto
"Profesjonalnie i fachowo. Polecam każdemu ten warsztat ",
Aga, Hyundai Getz 2006
Serwis samochodów osobowych oraz sportowych Serwis samochodów osobowych wszystkich marek m.in (AUDI, VW, SKODA, VOLVO, FORD, BMW) Serwis oraz modyfikacje samochodów sportowych Naszą główną specjalizacją są naprawy...
"Bardzo dobry kontakt - informowanie o statusie naprawy na bieżąco. Koszty wszystkich usług / części elegancko rozpisane po wykonaniu naprawy. W gratisie czyszczenie komponentów pod maską. Zdecydowanie najlepszy warsztat w okolicy.",
Adam, KIA Carens II
Nasz warsztat samochodowy to miejsce, gdzie dbamy o pełną mechanikę pojazdową, a naszą specjalizacją jest kompleksowa regeneracja skrzyń biegów manualnych i automatycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i doświadczenie, aby zapewnić...
"Bardzo miła i szybka obsługa, pełen profesjonalizm, a do tego czysto, schludnie i niedrogo. Szczerze polecam!",
Seb, KIA Rio
"Zakład o dużym potencjale wiedzy,fachowe podejście do problemu występującej usterki.
Usterkę w moim dasterze z którą borykałem się od miesięcy , nawet serwis nie mógł sobie z nią poradzić, usunięto mi w tym zakładzie. Fachowcy z długoletnim doświadczeniem w motoryzacji , osobiście polecam.",
romkrol, Dacia Duster
"Super podejście do klienta.Pelen profesjonalizm w naprawie.
Naprawa wykonana przed umówionym czasem.",
Maciej, VOLVO XC60
"Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Po przebojach w salonie firmowym KIA trafiłem do Pana Dariusza i jego Mechaników. Została sprawdzona i skorygowana geometria, zrobiony pełen serwis nawigacji, która nareszcie działa. Nie tylko na komputerze, ale i w realu. Pan Dariusz znalazł czas, żeby jak dziecku wytłumaczyć zasadę działania klimatyzacji :)...",
Michał Szwecja, KIA SORENTO
"Szybko , poprawnie. Diagnoza trafna. Cena usługi wysoka, ale do przyjęcia. Polecam ",
Kamil Konieczny, Fiat ducato
Nasza wykwalifikowana załoga, w skład której wchodzą doświadczeni mechanicy oraz zaangażowani doradcy serwisowi, dba o najwyższą jakość obsługi i pełne zadowolenie klientów. Zapraszamy do M4K Garage Poznań – tu Twój samochód jest w...
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz przystępna cena. ",
Rafał, KIA Picanto 1
"Chcielibyśmy bardzo podziękować właścicielowi warsztatu za pomoc w naprawie naszego Forda w świąteczny poniedziałek. Obdzwoniliśmy kilka warsztatów w okolicy i tylko tu zaproponowano nam pomoc. W Poznaniu byliśmy na święta u rodziny, nasz samochód po odpaleniu nie chodził jak zawsze, ciężko przyspieszał i świeciła się żółta kontrolka. Po...",
Sebastian Przybylak, Ford Mondeo
""Szef" jest bardzo miłym człowiekiem. Szczerze doradza co zrobić. Czasem proponuje kilka rozwiązań, mówi jakie są mankamenty a jakie zalety danego rozwiązania, np. to jest teraz doraźnie tańsze, ale to podziała tylko 3-4 miesiące albo zrobimy coś solidniej, ale będzie to droższe, za to będzie solidne i nie trzeba będzie się już o to martwić....",
info-system.eu
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje