Oferujemy pełną mechanikę pojazdową samochodów osobowych i BUSów. Wykonujemy naprawy mechaniczne i elektro-mechaniczne wszystkich marek samochodów. Każdy klient na miejscu może skorzystać z poczekalni. Staramy się zapewniać możliwie szybki...
Przesłaniem naszej działalności jest zagwarantowanie najwyższej jakości usług serwisowych, w możliwie korzystnych cenach. Jesteśmy firmą, której kadra posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasz serwis jest...
"Krótki czas oczekiwania, szybko wykonana naprawa, pełen profesjonalizm, wyczerpująca informacja o kosztach i szczegółach przeprowadzonych prac, doskonały kontakt z firmą.
Jednym słowem - rzetelna firma godna polecenia! ",
Woytek , VW Passat B6, 2.0 TDI 140 KM, 2005 r.,skrzynia HDV
"Profesjonalna obsługa,fachowe podejście do każdej usterki usunięcie jej w bardzo szybkim czasie.Naprawdę mechanik godny polecenia .",
Marek, Renault clio 2 Hyundai i30
"Szybko odnaleziona usterka auta i równie szybka naprawa, polecam. ",
Corsa B, Opel
"Godny polecenia warsztat oraz stacja kontroli pojazdów- podstawowa i okręgowa. Przyjechałem na przegląd, podczas niego wyszła nieduża usterka auta. Usunięto ją na miejscu, przegląd zaliczony. A wszystko w przeciągu godziny w miłej atmosferze, bez marudzenia i zbędnych komentarzy. Jestem bardzo zadowolony z diagnosty i mechanika.",
Zygmunt
Auto Service Orlov to profesjonalny warsztat samochodowy w Poznaniu, który specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i naprawie samochodów osobowych. Naszym celem jest szybkie i dokładne znalezienie przyczyny problemu oraz zaproponowanie...
"Dzień dobry) Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z tego Warsztatu! Chłopaki z ukrainy wiedzą co robić) szybki i tani remont
Dobrzy Mechanicy ! Polecam wszystkim
Brakuje kawy (",
Marcin , VW
"Terminowo i profesjonalne podejście do naprawy.Polecam",
Maciej, Hyundai I30
"Generalne odświeżenie wozu, naprawa Airmatic, naprawa usterki szarpiącego silnika na niskich obrotach. Rzetelny i normalny, bez naciągactwa na koszta. Szacunek do cudzej wlasności, nie maca brudnymi rękoma tapicerki czy karoserii co dla mnie jest dość istotne. Serdecznie polecam.",
Marcin, Mercedes W220
"Warsztat jest pełen profesjonalizmu. Szybko zdiagnozowano nawet przez telefon usterkę po objawach jakie podałem, a potem dość szybki termin wizyty w warsztacie i szybka naprawa. Od naprawy jest już ponad miesiąc i wszystko działa bez jakiś zastrzeżeń skrzynia działa prawie jak nowa. ",
Tomasz=W, Hyundai Sanata Fe II
"Bardzo dobry mechanik!!!Wszystko ogarnięte na czas.Polecam",
Diana, Hyundai I30
Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawie samochodów osobowych. Szybko naprawimy Twoje auto. Mamy duże doświadczenie w naprawie aut. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy Serdecznie !
"Najlepszy serwis w całej wielkopolsce.
Woziłem Bentleya z uszkodzonym silnikiem po wszystkich serwisach w wielkopolsce i nikt nie potrafił sobie poradzić z naprawą.
Do momentu aż trafiłem do AWForged. Tego samego dnia została postawiona celna diagnoza.
Po kilku dniach wyjechałem sprawnym bentleyem po generalnym remoncie silnika.
Usługa...",
Grzegorz, Bentley Continental GT Sport
"Rewelacja. Odzyskałem wiarę w mechaników. Szef - uczciwy i fachowy facet . Pracownicy - pełen szacunek za cierpliwość dla dociekliwego klienta i poziom wiedzy. Serwis godzien ze wszechmiar polecenia. Moje Volvo v50 po serwisie zawieszenia i kilku innych naprawach ,które uznano za niezbędne, prowadzi się jak nigdy dotąd. Cena ? Bardzo...",
Grzegorz, Volvo v50
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?