"Samochód naprawiony szybko i za przyzwoite pieniądze. To czego nie zrobili inni mechanicy w tym warsztacie zostało zrobione jak trzeba. Polecam.",
Pawel, Citroen Jumpy
"Witam
Zostałem bardzo dobrze obsłużony w warsztacie , cena za usluge nizsza o 35 % wzgledem warsztatow w Poznaniu. Szacun za profesjonalne diagnozowanie a nie tylko wrozenie z komputera. Widac doswiadczenie ogromne",
Karol z taxi, Citroen c4 grand picasso mpc
"Naprawa przeprowadzona od A do Z - niczym nie musiałem się martwić - to się nazywa naprawa bezgotówkowa i bez zmartwieniowa!",
Jerzy, BMW X5
"Prawdziwi fachowcy. Robią tylko to co trzeba. Nie naciągają nie [wymoderowano] ..Można powiedzieć że powoli gatunek wymierający. Polecam każdemu kto szuka solidnego mechanika.",
Rafał, Citroen
"Fachowa i rzetelna obsługa. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Usługa wykonana profesjonalnie. Polecam ten warsztat!",
Arina
AutoChata zlokalizowana w dzielnicy Dębiec to warsztat, gdzie Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług: od kompleksowej diagnostyki komputerowej, przez naprawy mechaniczne, serwis układu hamulcowego,...
"Szybko i sprawnie wykonana usługa wymiany opon. Obsługa warsztatu pozytywnie nastawiona w stosunku do żeńskiej części klientów, gotowa by doradzić i przedstawić faktyczny stan pojazdu (bez ukrytych zamiarów naciągnięcia klienta). Duży plus za profesjonalizm i wysoką jakość obsługi.",
Magdalena, Citroen
Euromaster SCARS, to warsztat samochodowy, który cechuje fachowa naprawa samochodów, wysoka jakość obsługi klienta i szeroki wachlarz usług.Mechanik, to u nas osoba nie tylko od napraw, ale także taka, która doradzi Ci co zrobić w trudnym...
" Szybka i fachowa obsługa, miła atmosfera, nowoczesny park maszynowy . POLECAM !!!",
Zbigniew Orszulak, Citroen C3 II
"nareszcie znalazlem warsztat ktory naprawia kazde auto jak swoje POLECAM jesli kochasz swoj samochod",
Michal, vw passat
"Jak jechałam, już wiedziałam co mam w aucie do naprawy.
Na innych serwisach namówili naprawę na pare tys. i tydzień naprawy, a nawet więcej.
Natomiast tutaj po obejrzeniu powiedzieli tylko to co było i nic więcej. Zrobili auto i na następny dzień wieczorem już odebrałam.
Super szybko i nie drogo.
Oczywiście polecam!
",
Tigrrra, Citroen C4
"Serwisowałam mój samochód w tym serwisie od momentu kiedy kupiłam go w salonie. Wszystko zawsze było na czas, w fajnej cenie, zero problemów. Postanowiłam kupić jakieś nowsze auto, w Autimie jak na ostatnim przeglądzie się o tym dowiedzieli to nawet znaleźli kupca na moją wypieszczoną Corsę. Dla mnie duży plus, gdyż nie musiałam nawet dodawać...",
Kobieta, Corsa i będzie Mondeo
"Profesjonalnie i fachowo. Polecam każdemu ten warsztat ",
Aga, Hyundai Getz 2006
Serwis samochodów osobowych oraz sportowych Serwis samochodów osobowych wszystkich marek m.in (AUDI, VW, SKODA, VOLVO, FORD, BMW) Serwis oraz modyfikacje samochodów sportowych Naszą główną specjalizacją są naprawy...
"Wymiana klocków i tarcz hamulcowych. Szybko i sprawnie. Cenowo na dobrym poziomie. Nie jest najtaniej, ale w myśl zasady szybko-tanio-dobrze zdecydowanie wybieram SZYBKO i DOBRZE w JustCars. Na pewno wrócę jeśli pojawi się kolejna potrzeba wizyty w warsztacie.",
Norbert, Citroen Xsara Picasso
Nasz warsztat samochodowy to miejsce, gdzie dbamy o pełną mechanikę pojazdową, a naszą specjalizacją jest kompleksowa regeneracja skrzyń biegów manualnych i automatycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i doświadczenie, aby zapewnić...
"Zgłosiłem się do warsztatu z migającą kontrolką check. Ponieważ samochód był sprawny, więc po wstępnej diagnozie i wykasowaniu błędów zostałem odesłany z zaleceniem obserwacji. Niestety w tym samym dniu w czasie jazdy auto odmówiło posłuszeństwa. Mechanik przyjechał razem z szefową (pozdrawiam) po kilkunastu minutach i uruchomił auto na...",
Ryszard, Kia Sportage 2,0 crdi 2009r.
"Zakład o dużym potencjale wiedzy,fachowe podejście do problemu występującej usterki.
Usterkę w moim dasterze z którą borykałem się od miesięcy , nawet serwis nie mógł sobie z nią poradzić, usunięto mi w tym zakładzie. Fachowcy z długoletnim doświadczeniem w motoryzacji , osobiście polecam.",
romkrol, Dacia Duster
"Super podejście do klienta.Pelen profesjonalizm w naprawie.
Naprawa wykonana przed umówionym czasem.",
Maciej, VOLVO XC60
"Zdecydowanie polecam. Warsztat czysty, porządnie wyposażony, fachowość 100%. Byłem kilka razy w innych warsztatach z tą samą usterką którą ci panowie naprawili mi w zaledwie godzinę. ",
Michał, Citroen C3
"Szybko , poprawnie. Diagnoza trafna. Cena usługi wysoka, ale do przyjęcia. Polecam ",
Kamil Konieczny, Fiat ducato
Nasza wykwalifikowana załoga, w skład której wchodzą doświadczeni mechanicy oraz zaangażowani doradcy serwisowi, dba o najwyższą jakość obsługi i pełne zadowolenie klientów. Zapraszamy do M4K Garage Poznań – tu Twój samochód jest w...
"SZYBKO FACHOWO I PROFESJONALNIE POLECAM WSZYTKIM DO TEGO BARDZO MIŁY KONTAKT ",
JUNAK-82, RENAULT
"Wymiana opon 17" felgi aluminiowe. 50 minut, sprawnie, o czasie, miła obsługa, komfortowa poczekalnia. Polecam, na pewno wrócę ponownie. ",
Aleksandra , Mercedes-Benz Klasa C 1,8 benzyna 2008
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady