"Szybka naprawa, świetny kontakt i rzetelność przy wycenie. Zero naciagania. Szczerze polecam i napewno w razie konieczności bez zastanowienia wrócę po pomoc.",
Prelude, Honda Prelude
"Polecam tego mechanika z czystym sumieniem, zawsze chętny do pomocy nawet przez telefon, potrafi wysłuchać i doradzić. Robiłem kilka razy samochód i zawsze byłem zadowolony z naprawy, ceny oraz z fachowej obsługi. Jeszcze raz wszystkim polecam.",
Leszek, Lanos
"konkretnie, szybko, fachowo i bez ściemy polecam ",
AG6, golf
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .